برنامه دانلود IDM

Internet Download Manager

برنامه‌ی مدیریت دانلود

Internet Download Manager

دانلود منیجر یا آی.دی‌.ام (IDM)، برنامه‌ای شناخته‌شده، محبوب و کاربردی برای مدیریت دانلود از شبکه اینترنت بشمار می‌رود.

این برنامه که تحت مالکیّت شرکت امریکایی تونک مستقر در نیویورک است، تنها برای سیستم‌عامل ویندوز کاربرد دارد. دانلودمنیجر با مرورگرهای گوگل‌کروم، موزیلافایرفاکس، اُپِرا و اینترنت‌اکسپلورر به راحتی کار می‌کند.

این برنامه‌ی کمکی برای دانلود، فایل‌های دانلودی را قطعه‌قطعه کرده و از سریع‌ترین سرورها آنها دانلود می‌کند و سپس فایل یکپارچه را برای کاربر بازسازی می‌کند. این فرایند امکان دانلود فایل با بیشترین سرعت را فراهم می‌آورد.

همچنین متوقف‌کردن فرایند و دانلود و سپس ادامه‌ی دانلود در زمان دیگری به خواست کاربر یا بنا بر علل فنی مثل قطع لحظه‌ای اینترنت،‌ از دیگر ویژگی‌های این برنامه است. به این ترتیب دوباره‌کاری و دانلود چندباره‌ی قطعه‌ای که قبلاً دانلود شده لزومی ندارد و بالتّبع حجم اضافی اینترنت و زمان بیشتر لازم نیست.
تعریف زمان‌بندی برای شروع و خاتمه دانلود به صورت خودکار و حتی سپس خاموش‌کردن رایانه در ساعت خاص، یکی دیگر از قابلیت‌های خوب این برنامه است که به کاربران اجازه می‌دهد تا فایل‌های حجیم موردنیاز خود را در ساعات خلوت و ارزان‌تر نیمه‌شب و سحر دانلود کنند.

یکی از مشکلات این برنامه برای کاربران ایرانی، تهیه لایسنس و اکتیو کردن آن است که با توجه به بهای بالای دلار و مشکلات انتقال ارز، عملاً غیرممکن است. همچنین برخی از نسخه‌های کرک‌شده یا از ابتدا به‌درستی کار نمی‌کنند یا پس از مدتی با اعلان آپدیت از کار میفتند. در صورت عدم آپدیت هم، سازگاری با نسخه‌های جدید مرورگر را از دست می‌دهند.

نسخه‌ی پیش‌رو که تجریش‌کالا آن را ارائه می‌کند، نسخۀ با قابلیت خوددکار بروزرسانی بدون از کار افتادن برنامه می‌باشد.

راهنمای نصب:
۱- با کلیک روی دکمه‌ی سبزرنگ پایین، ابتدا برنامه را دانلود نمایید و سپس از حالت فشرده خارج کنید.
۲- با کمک فایل setup برنامه را نصب کنید.
۳- در حالی‌که ارتباط دستگاه با اینترنت برقرار است، فایل Activation‌ را اجرا کنید.

Logo TK Gold
پیوست به لیست انتظار با ثبت ایمیل و تعداد موردنیاز، به محض موجودشدن دوبارۀ کالا در انبار، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده‌می‌شود.
WeCreativez WhatsApp Support
در صورت نیاز به ثبت سفارش از طریق واتسپ، عنوان کالای موردنظر و تعداد را همراه با نام و نشانی خود ارسال نمایید. 09202124727